Dentální hygiena

V naší praxi se snažíme dbát v maximální možné míře na prevenci. Čistý zub se nekazí a ani nemůže být postižen parodontózou. Vedle pravidelných preventivních prohlídek u zubního lékaře 2 x ročně, je tak dentální hygiena nedílnou a naprosto základní součástí kvalitní komplexní zubní péče. Dlouhodobá životnost i těch nejkvalitněji zhotovených výplní, korunek, můstků či implantátů velmi závisí na správné péči ze strany pacienta.

Návštěva dentální hygieny může zahrnovat:

  • motivaci a instruktáž správné ústní hygieny,
  • profesionální odstranění zubního plaku a kamene,
  • ostranění pigmentových skvrn od kávy, čaje či cigaret,
  • lokální fluoridaci zubu,
  • bělení zubů.

Implantologie

Už žádné broušení zdravých zubů, už žádné snímatelné náhrady. S pomocí zubních implantátů je nahrazení chybějících zubů v dnešní době rychlé, šetrné, komfortní a hlavně finančně dostupné.

Estetická stomatologie

Krásný a zářivý úsměv je v moderní době téměř nutností. Pomocí neviditelných výplní, keramických korunek či fazet Vám k němu rádi pomůžeme.

Dentální hygiena

Prevence je základ, a proto pro Vás, pacienty, není lepšího ošetření než návštěva dentální hygienistky. ČISTÝ ZUB SE NEKAZÍ!

Parodontologie

Krvácením dásní to začíná, pohyblivostí zubů a jejich vypadáváním to končí. Nečekejte, až bude pozdě a zahajte léčbu parodontitidy včas, rádi Vám pomůžeme.