O nás

Zubní kliniku JR Dent s.r.o. založil a otevřel 1. dubna 2010 MUDr. Jaroslav Rous. Navázal tak na rodinnou tradici a zkušenosti získané z působení na stomatologické klinice FN Plzeň. V roce 2012 začal spolupracovat se svojí současnou kolegyní MDDr. Petrou Wilferovou. Jejich společným cílem je nabídnout pacientům komplexní moderní stomatologické ošetření s využitím nejnovějších technologií a znalostí. Specializací zubní praxe JR Dent s.r.o. je zubní implantologie. 

Implantologie

Už žádné broušení zdravých zubů, už žádné snímatelné náhrady. S pomocí zubních implantátů je nahrazení chybějících zubů v dnešní době rychlé, šetrné, komfortní a hlavně finančně dostupné.

Estetická stomatologie

Krásný a zářivý úsměv je v moderní době téměř nutností. Pomocí neviditelných výplní, keramických korunek či fazet Vám k němu rádi pomůžeme.

Dentální hygiena

Prevence je základ, a proto pro Vás, pacienty, není lepšího ošetření než návštěva dentální hygienistky. ČISTÝ ZUB SE NEKAZÍ!

Parodontologie

Krvácením dásní to začíná, pohyblivostí zubů a jejich vypadáváním to končí. Nečekejte, až bude pozdě a zahajte léčbu parodontitidy včas, rádi Vám pomůžeme.