Keramické fasety

Fasety jsou velice tenké plátky ("skořápky") z keramického materiálu, které se používají na přední plošky zubů. S jejich pomocí je možné měnit tvar, barvu, velikost a částečně i postavení předních zubů. Vhodné jsou zejména k uzávěru mezer mezi zuby. Jejich výhodou oproti korunkám je minimální nutnost broušení zubu. Estetický výsledek tohoto ošetření má dlouhou životnost bez nutnosti pravidelné údržby lékařem. Ošetření pomocí faset není vhodné použít na zuby krátké, zuby ošetřené velkými výplněmi či u pacientů trpících tzv. bruxismem neboli skřípáním zubů.

Před ošetřenímPo ošetření

 

Implantologie

Už žádné broušení zdravých zubů, už žádné snímatelné náhrady. S pomocí zubních implantátů je nahrazení chybějících zubů v dnešní době rychlé, šetrné, komfortní a hlavně finančně dostupné.

Estetická stomatologie

Krásný a zářivý úsměv je v moderní době téměř nutností. Pomocí neviditelných výplní, keramických korunek či fazet Vám k němu rádi pomůžeme.

Dentální hygiena

Prevence je základ, a proto pro Vás, pacienty, není lepšího ošetření než návštěva dentální hygienistky. ČISTÝ ZUB SE NEKAZÍ!

Parodontologie

Krvácením dásní to začíná, pohyblivostí zubů a jejich vypadáváním to končí. Nečekejte, až bude pozdě a zahajte léčbu parodontitidy včas, rádi Vám pomůžeme.