Vybavení ordinací

Zubní klinika JR Dent s.r.o. disponuje třemi ordinacemi. Všechny ordinace jsou vybaveny špičkovými zubními soupravami a zajišťují tak optimální komfort pro pacienta i lékaře. Kromě dalšího standardního vybavení se ve všech ordinacích nachází intraorální rentgeny, díky kterým má lékař k dispozici během několika vteřin vysoce kvalitní rentgenový snímek. Pro stanovení komplexního rentgenového vyšetření je naše pracoviště vybaveno též digitálním ortopantomogramem (OPG). Lékař díky němu snadno a přesně určí problémová místa Vašeho chrupu a zároveň pacient nemusí kvůli tomuto vyšetření cestovat na jiná pracoviště.

V naší praxi klademe maximální důraz na zabezpečení nejvyšších hygienických standardů. Z tohoto důvodu používáme parní sterilizátor nejvyšší kvality. 


Vybavení ordinací:

Fotografie

Implantologie

Už žádné broušení zdravých zubů, už žádné snímatelné náhrady. S pomocí zubních implantátů je nahrazení chybějících zubů v dnešní době rychlé, šetrné, komfortní a hlavně finančně dostupné.

Estetická stomatologie

Krásný a zářivý úsměv je v moderní době téměř nutností. Pomocí neviditelných výplní, keramických korunek či fazet Vám k němu rádi pomůžeme.

Dentální hygiena

Prevence je základ, a proto pro Vás, pacienty, není lepšího ošetření než návštěva dentální hygienistky. ČISTÝ ZUB SE NEKAZÍ!

Parodontologie

Krvácením dásní to začíná, pohyblivostí zubů a jejich vypadáváním to končí. Nečekejte, až bude pozdě a zahajte léčbu parodontitidy včas, rádi Vám pomůžeme.